Płatności

W sklepie internetowym Schmith.pl obsługujemy następujące formy płatności:PRZELEWY24 - Całkowicie bezpieczne płatności elektroniczne oferowane przez firmę PayPro S.A., właściciela serwisu transakcyjnego Przelewy24. Poprzez ten system płatności możesz zapłacić kartą płatniczą, kredytową oraz szybkim przelewem elektronicznym z dowolnego banku. Przelewy24 działają w porozumieniu ze wszystkimi bankami w Polsce.

ZA POBRANIEM - Zamawiasz i pieniądze za zamówienie przekazujesz kurierowi. Obecnie współpracujemy z firmą UPS w zakresie przesyłek kurierskich.
PRZELEW ODROCZONY (tylko dla firm lub podmiotów prowadzących działalność gospodarczą) - Wszystkim sklepom oraz firmom, z którymi współpracujemy oferujemy bardzo dobre warunki handlowe oraz możliwość przelewów odroczonych o 14, 30 do nawet 60 dni! Sklep www.schmith.pl potwierdzi możliwość przelewu odroczonego do 48 h od wniosku złożonego przez kontrahenta podczas składania zamówienia.

Czas dostawy zamówienia, to 48 godzin, dla zamówień złożonych od poniedziałku do piątku do godziny 16-stej, pod warunkiem, że wybiorą Państwo formę płatności: Gotówka przy odbiorze/Przelewy24 (płatność kartą). Przy wybraniu opcji „Przedpłata na konto” lub „Płatność odroczona” towar zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl