O sklepie Schmith

Sklep Schmith.pl to dedykowana platforma elektroniczna dla naszych kontrahentów, partnerów handlowych i klientów indywidualnych (konsumentów).

W sklepie mogą rejestrować się klienci indywidualni (konsumenci) oraz firmy, które chcą kupić narzędzia do dalszej odsprzedaży lub na użytek własny tj.: hurtownie, dystrybutorzy, sklepy detaliczne, fachowcy, zakłady przemysłowe i usługowe (budowlane, techniczne, mechaniczne).

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

Schmith Polska S.A. współpracuje z najlepszymi partnerami w zakresie obsługi sprzedaży elektronicznej. Zapewniamy szybką realizację zamówień! Gwarantujemy, że nasze narzędzia sprawdzą się w każdych warunkach.

WYKWALIFIKOWANI DORADCY

Nieustannie dbamy o rozwój naszych pracowników, doradców. Konsultanci dostępni są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00. Nie czekaj – poproś o kontakt i wsparcie zawodowca!

JAKOŚĆ

Procesy produkcji narzędzi Schmith oparte są o najnowocześniejsze technologie i rozwiązania. Przykładamy wagę do najmniejszych elementów, do każdego najdrobniejszego szczegółu. Wszystko, by sprostać rosnącym wymaganiom rynku i Państwa oczekiwaniom.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl